У Франківську на території Бастіону діти масово вживають наркотики та розпивають алкоголь

Про це повідомив керівник КП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук сьогодні, 27 лютого, на оперативній нараді.

За його словами, на території Бастіону періодично збирається група дітей. Станом на п’ятницю було затримано і  зафіксовано близько 80 осіб. У рейді, крім муніципальної варти, також взяли участь працівники патрульної поліції, ювентивної превенції та   робочої групи з продажу алкоголю неповнолітнім.

«Вони на закинутих територіях виявили алкоголь, насвай, сигарети, знайшли також і залишки від таблеток. Насвай – це азіатський легкий наркотик, який робиться з посліду. За нього немає ніякої відповідальності. Його закладають під губу», – пояснив Кухарук.

Також він наголосив, що 80 дітей – це не межа. За словами продавців Бастіону, інколи їх буває понад сто.

«Така кількість дітей вразила нас. Хтось їм продає цей алкоголь, сигарети і наркотики. Більшість дітей із заможних сімей», – додав Богдан Кухарук.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що це провал поліцейської реформи.

Найчастіше поліція стикається з тим, що діти вживають насвай. Це широко використовувана в країнах Середньої Азії суміш, основними компонентами якої є тютюн, вапно та пташиний послід. Проблема полягає в тому, що хоч він і викликає залежність, але не належить до наркотичних речовин, і кримінальна відповідальність за його вживання чи розповсюдження відсутня.

Більше читайте у статті  “До школи – за наркотиками” 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!