У Франківську нагородили підприємців та представників влади

28 травня відбулася п‘ята офіційна церемонія нагородження лауреатів рейтингу «Ділова Івано-Франківщина 2019», а також презентація альманаху з однойменною назвою, до якого цьогоріч потрапили 128 історій успіху.

Керівник конкурсу Георгій Соляник зазначає, що організовує його для того, щоб популяризувати підприємства Прикарпаття у всій Україні та в подальшому залучати інвестиції з-за кордону. Окрім того, п‘ятий випуск присвячений адміністративній реформі, саме тому більшість із номінантів саме представники влади та адміністрації:

«Наше Прикарпаття дуже цікаве та активно розвивається, тому ми вирішили відзначити підприємців та адміністрацію населених центрів, щоб донести не тільки Україні, але й світу про них. Я вважаю, що кожному є що про себе розказати» – каже Георгій.

Одним із тих, хто потрапив у номінацію, був і міський голова Тисмениці Степан Сворак:

«Це альманах, який ми можемо показувати дітям та внукам, це альманах, яким можна і треба гордитися, і я дуже радий, що потрапив у номінацію» – акцентує Степан Сворак.

Варто зауважити, що випуск альманаху вийшов традиційно двома мовами – українською та англійською, й розповсюджується у посольства України та іноземних держав.

Нагадаємо, 98-річного ветерана ОУН Михайла Мулика нагородили відзнакою Івано-Франківської обласної ради

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!