У Франківську ніяк не можуть відремонтувати сонячне дерево

11 жовтня 2016 року на “стометрівці” біля стоматологічного корпусу відкрили сонячне дерево для підзарядки гаджетів. Однак пропрацювало воно не довго, вже через декілька тижнів з нього повиривали шнури.

У грудні під час оперативної наради міський голова доручив відремонтувати його та взяти на баланс департаменту архітектури. Ті пообіцяли, що вже через тиждень його відремонтують та винесуть проект рішення на найближчий виконком. Втім сьогодні, 3 січня, під час оперативної наради мер знову порушив питання про сонячне дерево. Представник департаменту архітектури знову сказав, що рішення про взяття сонячного дерева на баланс готують на найближчий виконком та зазначив, що його не відремонтували.

«Домовтесь з кимось, аби його відремонтували. «Івано-Франківськміськсвітло», допоможіть архітектурі, поремонтуйте», – наголосив Руслан Марцінків.

Втім, директор «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин зазначив, що у них немає таких спеціалістів, які би могли його відремонтувати. «Що не можете дротики скрутити», – обурився мер та доручив підприємству відремонтувати сонячне дерево.

Нагадаємо, 29-го вересня, згідно рішення виконавчого комітету міської ради № 499 від 21.07.2016р., в Івано-Франківську біля Стоматологічного корпус ІФНМУ (Незалежності, 17) з закладки фундаменту розпочалися роботи по встановленню малої архітектурної форми “Сонячне дерево”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!