У Франківську перевиконання бюджету обіцяють спрямувати на заборгованості

Сьогодні, 14 червня, в Івано-Франківську заступниця міського голови та начальниця фінансового управління Вікторія Сусаніна влаштувала конференцію.

Під час неї посадовиця розповіла про виконання міського бюджету та фінансування видатків на забезпечення життєдіяльності міста. Вона розповідає, що посада заступника для неї була неочікувана. Але як начальниця фінансового управління вона ставить собі за мету збільшити надходження до бюджету міста та максимально прозоре їхнє використання.

На цьому етапі функції місцевим фінансовим органам не передають, але вже у нас створений сектор по платежах.

“Щодо бюджету 2018 року, то ми будемо мати перевиконання, але якщо по видатках, то маємо проблему по субвенціях медичних та освітянських. Тобто як такий є борг 40 млн. Намагаємося гасити заборгованість по харчуванню та електропостачанні, але виходимо на перевиконання на 22%. Це не є поганий показник”, – каже Сусаніна.

Також вона каже, що це перевиконання піде на заборгованості, які лишилися з минулого року. А також шукатимуть вихід із ситуації із освітянами та медпрацівникам. Посадовиця розповіла також про ситуацію із Новою українською школою і те, що не вистачає грошей на її впровадження.

“Але у нас питання не тільки у цьому, але й в інклюзивних центрах, а й у сільських школах тощо”, – пояснює Сусаніна.

Нагадаємо, В Івано-Франківську підготували звернення до Президента, бо хвилюються за зарплату бюджетників

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!