У Франківську побудують новий район з трьома садочками

Сьогодні, 10 липня, у Прикарпатському національному університеті відбулись слухання щодо побудови в Івано-Франківську нового району в межах вулиць Коновальця-Сорохтея-Національної Гвардії.

Замовник цієї забудови Тарас Виноградник сказав, що у цей проект вкладають все найкраще, тому просить містян також бути активними.

Далі до слова запросили представника державного підприємства “Містопроект”, яка складала план забудови та в подальшому виконуватиме її: “При плануванні району ми старались взяти все до уваги, а особливо рух автотранспорту, щоб у людей не виникало проблем з пересуванням. У центрі району сформуємо громадську територію, де буде багато зелені, пішохідні та велосипедні доріжки. Це буде власний простір жителів, де вони отримають доступ до магазинів та закладів громадського обслуговування. Планується також побудова трьох садочків. Один з них буде збудований окремо на власній території, а інші два знаходитимуться поруч”.

Учасникам слухань також представили план, за яким побудують і нову школу. А в загальному новий район повинен вмістити близько 10 тис. мешканців.

Нагадаємо, У Франківську відремонтують дитячий садочок

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!