“Ми універсальні”: у Франківську для ОТГ представили медичні інформаційні системи

Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківську в Центрі розвитку місцевого самоврядування презентували різні медичні інформаційні системи, обговорили можливості підключення та пакети послуг для об’єднаних громад.

Представниця системи “Поліклініка без черг” Лариса Костовська каже, що їхня система допомагає керувати потоком пацієнтів та автоматизацією у лікувальних закладах. Зокрема, вони допомагають зручно та легко через телефони та комп’ютери записатися людям на прийом.

“Наша система зручна також для старших лікарів”, – каже пані Лариса. Проте вона наголошує, що кожен лікувальний заклад сам обирає, з ким їм співпрацювати.

Зауважимо, що в Україні електронних медичних систем на сьогоднішній день існує вже дев’ять.

Регіональна координаторка системи “Медікс” на Прикарпатті Оксана Лесюк розповідає, що вони є інструментом для впровадження медичної реформи на первинній ланці, тобто без підписання декларацій.

“Ми універсальні. Наша система розроблена не тільки для закладу і персоналу, а й для самих пацієнтів. Це онлайн-портал, куди можуть зайти усі користувачі системи”, – додає пані Оксана.

Представниця Центру первинної медичної допомоги Ланчинської ОТГ каже, що працювати вони готові. Зараз вже всі лікарі мають певну кількість пацієнтів. Втім, зізнається, що є проблеми із технічним забезпеченням.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!