У Франківську презентували “100 тисяч надій” вихованців Залучанського будинку-інтернату

Вчора, 24 лютого, у фортечній галереї “Бастіон” відбулося відкриття виставки “100 тисяч надій”, метою якої є привернути увагу до дітей, понад сто тисяч яких в Україні проживає в будинках-інтернатах.

На виставці представлені творчі роботи та фотопортрети дітей з особливими потребами, які виховуються у будинках-інтернатах Івано-Франківської області. Організатор виставки – благодійна організація “Українська благодійницька мережа”. Автор фотопортретів – Сергій Горічок.

На виставку приїхали юні художники  із Залучанського будинку-інтернату у супроводі волонтерів, вчителів закладу. На виставці був присутній і керівник Микола Сухолиткий.

Василь Футерко, волонтер та керівник благодійної організації “Українська благодійницька мережа” розповів, що проблема дітей з інвалідністю сьогодні набуває соціального характеру.

“Для дітей, які виховуються в інтернатах, творчість є одним із засобів вираження індивідуальності. Те, що вони не завжди можуть розповісти словами, емоціями, жестами, вони можуть викладати за допомогою малюнків, – поділився Василь Футерко. – Для них це не просто малюнки, а й можливість відкрити двері у зовнішній світ. Діти, які є авторами робіт, присутні на відкритті виставки, і для них це дуже велика подія”.

Нагадаємо, У Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживають діти та молоді люди з особливими потребами – обмеженими розумовими та фізичними можливостями. Це сироти або діти, позбавлені батьківського піклування.

IMG_3881 IMG_3882 IMG_3883 IMG_3886 IMG_3888 IMG_3894 IMG_3895

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!