У Франківську презентували документальний фільм “Американська мрія”

Сьогодні, 4 травня у Франківську відбулася презентація українського документального фільму “Американська мрія”. Всеукраїнська прем’єра історії успіху українців у Сполучених Штатах відбудеться завтра, 5 травня.

«Американська мрія. У пошуках правди» – це мотивувально-документальна стрічка про життя успішних українців у Сполучених Штатах Америки.

“Це фільм про українців, емігрантів, які шукали кращої долі за океаном. Ця стрічка розповідає вісім окремих долей, ми обирали не найвідоміших зірок, таких, як Міла Йовович. Це люди, долі яких тут невідомі, але вона добилися успіху там. Це історії успіху українців у США. Це все теперішні історії”, – зазначає сценарист Микола Васильков, переконуючи також, що історії ці ніяк не пов’язані з війною України з Росією, адже герої документального фільму покинули країну задовго до цих подій.

Режисер та продюсер Володимир Мула розповів, що історії обиралися цікаві, інформативні і досвід героїв складає певну формулу успіху. Підготовка фільму тривала півтора роки і є другою роботою. Продюсер розповів також, що допрем’єрні покази відбувалися у Британії і, можливо, наступну стрічку відзнімуть саме у Великобританії.

Орієнтують фільм не лише на емігрантські кола. Навіть американці, які вже переглянули фільм відзначили, що знімальній групі вдалося правильно показати Америку. У Франківську фільм можна буде переглянути в кінотеатрах 8 та 9 травня.

Нагадаємо, На Днях українського кіно у Полтаві франківська акторка презентувала фільм “Жива”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!