У Франківську проект «Пограниччя.308» об’єднав літературу та арт

Сьогодні, 13 березня, в Івано-Франківську відбулись літературні читання та відкриття художньої виставки, в рамках літературно-мистецького проекту «Пограниччя.308».

Проект розпочали, щоб об’єднати літературу та арт, створивши єдиний інтелектуальний простір для діалогу.

“Наша мета – влаштувати діалог між митцями та поетами. Знайти те пограниччя між мистецтвом і поезією, яке я все ніяк не знайду,” –  розповідає художник Андрій Ярмоленко.

«Пограниччя.308» в кожному місці обирає фокусну тему для обговорення, яке доповнює літературні читання і відкриття виставки. Багаторічні змагання між Івано-Франківськом і Львовом у галузі культури дали поштовх для фокусної теми: “Місто”. Задля втілення цієї ідеї в рамках проекту протягом лютого-травня 2019 року в дев’яти містах України: Дніпро, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Одеса, Ужгород, Вінниця, Київ, – відбудуться виставки художніх робіт, літературні читання та публічні обговорення, за участі відомих українських письменників, художників, громадських діячів.

Наразі проект вже побував у Дніпрі та Харкові, де викликав інтерес та змістовні дискусії на тему сучасної культури. В Івано-Франківську виставка художніх робіт триватиме до 1 квітня у Промприладі.

Читайте також: У Франківську відкрили арт-простір «ВАҐАБУНДО». Це культурно-артистичний простір, який створили з ініціативи прикарпатських митців Юрія Андруховича, Ростислава Шпука та Олександра Ковтуна. До ініціативи приєднався і Центр сучасного мистецтва. Знаходиться він у підвальному приміщенні за адресою вул. Пилипа Орлика 7.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!