У Франківську пройде тренінг для батьків з сексуальної освіти: Як і коли говорити з дітьми про секс

Говорити з дітьми про секс – чи є щось складніше? Як не травмувати вразливу дитячу психіку, не підштовхнути до ранніх експериментів, і водночас дати повну і корисну інформацію?

Як говорити – чекати запитань чи проявляти ініціативу? Коли – у 5 років чи у 10-12? Запропонувати книжку з малюнками на цю тему, чи відвести до лікаря, який грамотно усе пояснить? А як говорити з дитиною про ЦЕ, коли ми самі до кінця не розібралися, що правильно/неправильно, допустимо/недопустимо, добре/погано. Якщо і для наших батьків сексуальне виховання було під сімома замками…

На тренінгу зачіпаються теми насилля, особистих кордонів, довірливої побудови розмови батьків з дітьми на ці делікатні теми.

Цілі тренінгу:
1. Дати чітке визначення сексуальності і сексуальної грамотності.
2. Сприяти покращенню стосунків батьків і дітей.
3. Підвищити рівень свідомості в сексуальній сфері.

Тренінг проводить Юлія Ярмоленко (м. Харків), секс-педагог, автор програм з сексуальної грамотності, член Асоціації сексологів та сексотерапевтів України. Бізнес-тренер, сертифікований коуч, автор понад 1000 статей на медичну тематику, консультант всеукраїнських телеканалів при створенні передач на сексуальну тематику.


Батьки дітей будь-якого віку зможуть відвідати тренінг, який відбудеться 22 жовтня в Університеті Короля Данила о 15.00
Тел. для довідок: 0506969943 (Ольга)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!