У Франківську прийняли мораторій на забудову навколо міського озера

Сьгодні, 15 лютого депутати Івано-Франківської міської ради без конфліктів та обговорень проголосували за мораторій на забудову навколо міського озера.

Нагадаємо, активісти піднімають це питання ще з 2016 року, і депутат Віталій Мерінов сумнівався, чи його взагалі внесуть в порядок денний.

Зауважимо, що у квітні 2016 року створили окрему тимчасову комісію по забудовах навколо зазначеної водойми, до складу якої ввійшли представники депутатського корпусу та громадські активісти ініціативи “Вільне озеро”. Основне завдання комісії – припинення забудови озера та розроблення алгоритму вирішення цієї проблеми.

Сьогодні на сесію завітали активісти з плакатами, але питання не лише спокійно включили до порядку денного, але й проголосували за нього.

За мораторій проголосувало 30 депутатів міськради.

Міське озеро забудовують уже практично з усіх сторін, але мало хто із забудовників поводить себе так зухвало, як Гасимов із Ковальчуком. Історія забудови ділянки біля озера з боку вулиці Ленкавського розпочалася минулого року із великої брехні. Більше – у статті “Багатобрехнева забудова“.

А днями активісти запропонували ввести мораторій на забудову франківського міського озера

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!