У Франківську розкрили результати антикорупційних розслідувань

Сьогодні, 8 грудня, в Івано-Франківську відбулася презентація результатів антикорупційних розслідувань, які здійснювали експерти Центру громадського моніторингу та досліджень протягом 2017 року у рамках проекту «Прозорі декларації – запорука добробуту!».

«Центр громадського моніторингу та досліджень» проаналізував декларації, дослідив компанії та структури, до яких мають відношення народні обранці та чиновники Івано-Франківської міської ради, і з’ясував скільки ж вони заробляють через систему “ProZorro”.

Було проаналізовано тендерні закупівлі та договори,  які вкладалися з  фірмами, до яких причетні  івано-франківські  депутати. З’ясувалось, що  по Івано-Франківській області таких договорів було вкладено більш ніж на 91 млн гривень. Найбільша сума – це 88 млн гривень. ЇЇ отримала БК “Структура» (компанія займається будівництвом житлових та нежитлових приміщень),  вона належить депутату Івано-Франківської міської ради Степанові Руднянину.

«Ми очікували, що буде більше порушень.  Або депутати намагаються все приховати, або вони дійсно справедливо ведуть свій бізнес», – підсумував Юрій Кузько, виконавчий директор ГО «Центр громадського моніторингу та дослідження».

Читайте також: “Всім надоїли брехня і фальш цих горе-патріотів”, – франківські атовці засудили дії політиків

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!