В Івано-Франківську розповіли про «ганьбу» міста та «криворуких» проектантів

Сьогодні, 8 травня, на оперативній нараді доповіли про здійснення технічного нагляду за якістю виконання ремонтних робіт.

Начальник відділу технічного нагляду департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Ігор Пицко розповів, що у відділі працюють 8 фахівців. 5 з них – сертифіковані, їхній стаж роботи від декількох років до 42 років.

За його словами, відділ робить все: і дороги, і тротуари, і освітлення.

Однак не завжди все так гладко. «Ремонт на Галицькій 118 – це ганьба. Ми приймаємо це на себе. Там була Судома і Гомора. Все покрилося пліснявою, якась цегла побита. Ми прийшли, все те розібрали, вивезли і почали робити бруківку. Але її просто виштовхнуло звідти», – зазначив Пицко.

Натомість міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що «в нас криворукі проектанти».

«Де вони вчаться? В яких університетах? У нас проблеми з ними. Он Смушак (Михайло Смушак, керівник департаменту комунального господарства – РЕД.) озеро проектував. Якийсь Василь Петрович навчився в комп’ютері малювати і намалював проект. Поставили бруківку, а потім подумали про мережі. Потім проектанти навіть на місце на хочуть виходити», – зазначив мер.

Ігор Пицко відзначив, що справді, коли справа доходить до мереж – то це кінець.

Заступник мера Олексій Кайда зауважив, що справді часто роблять дорогу, а потім перекопують. «Або це замовлення чиєсь, або халатність», – вважає він.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!