В Івано- Франківську розповіли про програми кандидатів у президенти

Сьогодні, 21 березня, в Івано-Франківську відбулась презентація аналітики програм кандидатів у президенти.

Координатор ГО “Центр UA” в Івано-Франківській області Андрій Фендик каже, що вони відібрали 10 кандидатів і проаналізували їхні програми. Всю програму розділили на декілька блоків, наприклад, про війну на Донбасі, про повернення Криму, про освіту, медицину тощо. Інформацію вони брали з сайту ЦВК, але якщо потрібно було більше даних, то дзвонили до кандидатів.

Наприклад, члени ГО проаналізували позиції кандидатів щодо напрямку до ЄС. Так, за вступ до ЄС виступають Порошенко, Тимошенко, Зеленський, Гриценко. Не мають позиції у цьому питанні Ляшко, Вілкул, Бойко, Шевченко та Смешко. Кошулинський же у своїй програмі говорить і про вступ до ЄС, і про утворення Балто-Чорноморського союзу.

“З НАТО все цікавіше там є більше пропозицій, або їх немає взагалі”, – пояснив Фендик.

Також пан Андрій наголосив, що з питанням гендерної політики у нас все скрутно. Наприклад, Тимошенко, Зеленський, Шевченко, Смешко, Вілкул, Ляшко взагалі не мають ніякої позиції. Гриценко та Бойко говорять загальними фразами, Порошенко зазначає, що варто забезпечити рівні можливості для чоловіків та жінок, а Кошулинський каже, що варто захищати традиційні сімейні цінності.

До слова: Політики дурять рейтингами людей, – “свободівець” Михайло Королик про президентські вибори

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!