В Івано-Франківську розповіли, як екранізовуватимуть книгу “Фелікс Австрія”

Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську розповіли про майбутній фільм “Фелікс Австрія”.

Одним із головних персонажів цієї книги Софії Андрухович та майбутнього фільму «Фелікс Австрія» стане сам Івано-Франківськ – його старі вулички та їх фотографії.

“Втрачена присутність – навіть ті ж відбитки кахлів, яких уже не побачиш, це рештки об’єктів, що зникають. Ми хочемо залишити пам’ять про дійсність, якої вже немає, на екрані “, – розповіла Надія Зайончковська, продюсерка фільму “Фелікс Австрія”.

Завершити зйомки планують до кінця 2019 року. Бюджет картини складе два мільйони євро. Головною героїнею має стати служниця, яка готуватиме пишні страви на кухні – зокрема, галицьку мармуляду.

“Я дуже поважаю творчість Андруховичів, і коли прочитала цей роман, зрозуміла, що це має стати кінострічкою. Фільм може стати чимось новим для кінематографу всього світу, а ще – показати цьому світові дух Івано-Франківська”, – додала актриса Ірма Вітовська.

Підтримати фільм грошима та ресурсами пообіцяла міська влада Івано-Франківська. Для зйомок потрібно буде робити 3-D модель міста зразку кінця ХІХ століття, тож без спецефектів та “домальовки” кадрів не обійдеться. Більшість акторів будуть родом із Західної України.

Читайте також: 13 локацій та шалена паті: чим дивуватиме франківців “Карпатський простір”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!