У Франківську шахраї представляються суддями та вимагають гроші

Сьогодні, 10 липня, в Апеляційному суді Івано-Франківської області розповіли про випадки шахрайства та вимагання грошей за “виграш у справі”.

“Надії на те, що до кінця року будуть оголошені конкурси на вакантні посади суддів, немає. Ми відчуваємо напруженість у суспільстві, адже часто не можемо забезпечити належний склад суду”, – розповів про проблем останніх років Богдан Гриновецький, керівник Апеляційного суду.

Він також додав, що минулого тижня йому стало відомо про випадки, коли до людей, в яких є судові процеси, дзвонять шахраї та представляються суддями чи секретарями.

“Це зачепило нас за живе, це неприпустимо. Я підготував звернення до прокуратури, щоб вони в цьому розібрались. Ми з’ясували, що працівники нашого суду до цього непричетні. На жаль, були люди, які вірили цим шахраям і перераховували їм гроші за те, щоб “гарантувати виграш у справі”, – додав голова Апеляційного суду.

Жертвою шахраїв стала одна жінка, яка перерахувала їм вісім тисяч гривень. Після цього вона програла справу, здивувалась цьому і написала заяву на ім’я голови суду, де висловила своє обурення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!