У Франківську скандальна забудова біля озера має призупинитись

Вчора після того, як депутат Андрій Волгін прикував себе кайданками до батареї у кабінеті мера, відбулось засідання депутатської комісії з питань містобудування та земельних відносин.

Про це повідомив у соціальній мережі мер міста Руслан Марцінків. За його словами, комісія вирішила, що слід звернутися в управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської міської ради щодо законності будівництва біля озера. А також варто призупинити скандальне будівництво.

«Через протест депутата міської ради Андріана Волгіна відбулося засідання депутатської комісії з питань містобудування та земельних відносин. Члени комісії одноголосно прийняли рішення звернутися в управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської міської ради щодо законності будівництва на вул. Г. Мазепи, 144. Про результати розгляду управління звітуватиме на сесії міської ради 30 серпня. Також комісія порекомендувала забудовнику на час вирішення питання законності призупинити будівництво. Андріан Волгін підтримав таке рішення комісії та звільнив себе з кайданок», – йдеться у дописі мера.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!