У Франківську в мороз відключили від газу цілий будинок

Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську відключили від газу багатоквартирний будинок за адресою вул. Коновальця, 121.

До редакції “Галицького кореспондента” звернулася обурена жителька цього будинку Марія Гавриляк. Вона не розуміє, як можна проводити відключення газу, коли на вулиці – до п’ятнадцяти градусів морозу.

“У мене автономне опалення, дитина після пневмонії. Що нам робити, замерзати? Як їсти готувати, як грітися?” – каже жінка.

Ми звернулися за поясненням до газовиків. Галина Цап, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ “Івано-Франківськгаз”, пояснює: роботи у газовиків чимало, але все постараються зробити швидко.

“Для встановлення індивідуальних лічильників, відключення квартир від газопостачання відбуватиметься по стояках. У квартирах, в яких на стояку 100% встановлене індивідуальне опалення, не буде припинено подачу газу. В інших помешканнях для встановлення безкоштовних засобів обліку, буде відключено газопостачання на кілька годин. До кінця дня всі роботи будуть завершені. На жаль, встановлювати лічильники тільки в неопалювальний сезон «Івано-Франківськгаз» не може, у зв’язку з великим об’ємом робіт. Наразі необхідно встановити ще близько 5 тис. індивідуальних приладів обліку”, – йдеться в коментарі приватного акціонерного товариства.

Читайте також: У Франківську пояснили, чому газ має червоний колір

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!