В Івано-Франківську в пологовому будинку відремонтували операційний блок

Вчора, 29 грудня, в Івано-Франківську у перинатальному центрі відкрили капітально відремонтований операційний блок.

Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Не тільки назву реформуємо у міському пологовому будинку – тепер перинатальному центрі. Сьогодні тут відкрили капітально відремонтований операційний блок: операційну та передопераційну залу, кімнати спеціального призначення, замінено мережі. В нову залу – нове обладнання: операційний стіл та лампа.
В умовах нової медичної реформи кожна лікарня буде боротись за пацієнта і наші міські заклади повинні бути конкурентоспроможними, тобто з новим обладнанням, кваліфікованим персоналом та комфортними умовами”, – пише Марцінків.

Окрім того він зауважує, що міський перинатальний центр потребує ще серйозних змін, тому наступного року на нього чекають масштабніші ремонти.

“Почнемо з капітального ремонту підвальних розгалужень та 3-го поверху – післяпологового відділення, де жінки з дітками перебувають після пологів. І так поверх за поверхом, відділення за відділенням будемо ремонтувати заклад, закуповувати сучасне обладнання. Без цього нікуди: наші жінки мають народжувати в комфортних умовах”, – додає мер Франківська.

Читайте також: “Дайте дитині спокійно вмерти”: Надвірнянська лікарка не видала ліки онкохворій

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!