У Франківську в суді встановили сучасний пандус

Сьогодні, 10 липня, в Апеляційному суді Івано-Франківської області розповіли про покращення доступу до суду людей з інвалідністю.

В рамках цієї програми на вході в Будинок правосуддя встановили сучасну платформу-пандус італійського виробництва. Він працює як ескалатор – сам піднімає вгору людину на візку чи маму з візочком.

“Таким людям треба допомагати, і ми намагаємось по мірі своїх сил робити все для них. Адже кожна людина має право скористатись послугами суду”, – розповів Богдан Гриновецький, голова Апеляційного суду Івано-Франківської області.

Платформа обійшлася у 340 тисяч гривень. У суді запевняють: це лише перший крок у сфері забезпечення доступу людей з інвалідністю до суду.

“Крім того, плануємо парковку для осіб з інвалідністю. Але з міськвиконкому нам прийшла відмова, і причин її ми не розуміємо”, – додав Віталій Девляшевський, заступник голови апеляційного суду.

Франківець Віталій Палков схвалює сучасний пандус.

“До цього було важко в суд потрапити. Тепер все краще стає у місті. А такий підйомник я взагалі в Україні бачу вперше”, – сказав чоловік.

До слова: У Долині встановлять пандуси до кількох адмінбудівель та до РАЦСу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!