У Франківську вандали розмалювали центральний вхід до парку

У парку ім. Тараса Шевченка в Івано-Франківську знову побували вандали.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила директорка КП «Центр розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк.

«Просто немає слів», – коротко написала жінка.

У коментарі «Галицькому кореспонденту» Василюк розповіла, що розвалювали центральний вхід до парку та табличку біля дитячого майданчика.

«Перед святами ми почистили і поновили все гарно, відтерли від попередніх графіті, і от у нас зв’явився новий надпис. Людина однаково підписується і ми спробуємо переглянути відео на камерах спостереження за останні дні, може побачимо, хто це зробив», – пояснює посадовиця.

Схожі ситуації трапляються не вперше у парку. За словами пані Руслани давніше просто серед білого дня двоє осіб ламали таблички на центральній алеї парку, які розставили там до року німецької мови.

«На жаль, якщо людина думає головою, коли робить такі речі, то одягає капюшон або щось інше. Тоді камери не допомагають, та й у кожному куточку їх не поставиш», – зауважує Василюк та додає, що вандалів їм ще не вдалось зловити. Мовляв, там потрібні не просто камери спостереження, а й постійна присутність правоохоронців.

Світлина від Руслани Василюк.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!