У Франківську бухгалтерів та кадровиків вчили робити самостійну ревізію

Сьогодні, 24 січня, в Івано-Франківську відбувся семінар для кадровиків та бухгалтерів. Організатором стала Консалтингова агенція «Bussiness Help» (директор – юрист та бухгалтер Леся Дністрянська), а головним спікером була Абібуллаєва Мар’яна Василівна – фахівець з питань трудового законодавства.

Питання, які розглянули, – це самостійна ревізія кадрової документації, практика проведення ревізій кадрових розпорядчих документів, облікових кадрових документів, організаційно-нормативних документів тощо. Окремим питанням були слабкі місця у виробничій практиці, яка існує. Це питання, якими нехтують кадровики, і через це можуть бути проблеми при перевірці підприємств органами Держпраці.

Говорили також про основні права та обов’язки інспекторів праці під час проведення перевірки, а також випадки, коли шахраї видавали себе за інспекторів, і методи виявлення таких фіктивних рейдів. Присутні відзначили добрий рівень тем доповідей і організації заходу, адже такі знання можуть убезпечити роботодавця від зайвих штрафів на рівному місці. Бізнесу й так нелегко працювати в таких динамічних умовах.

Наступний 4-годинний семінар для початківців, хто нещодавно почав бізнес або тільки збирається стати підприємцем, відбудеться 10 лютого цього року.

Читайте також, що в Україні зросли тарифи на електроенергію для промисловості.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!