Руслан Марцінків: “Івано-Франківськ повинен ставати велостолицею України”

Сьогодні, 9 січня, в Івано-Франківську розпочалась оперативна нарада у міського голови.

Михайло Смушак, директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, розповів про програму розвитку велосипедної інфраструктури та показав дорожню карту, за якою відбувається робота.

“У 2018 році матимемо більше велодоріжок – з’єднаємо існуючі “артерії” в єдине ціле. У минулому році збудували чимало велодоріжок та контрсмуг, капітально відремонтувавши тротуари. Так, довжина велодоріжки на Галицькій наразі складає 3.5 кілометри, вона майже завершена”, – сказав Михайло Смушак.

Він також додав, що в 2018 році завершать роботи з облаштування велодоріжки на протилежній стороні Галицької, яка буде побудована за всіма європейськими стандартами.

На 2018 рік також заплановані велодоріжки та велосмуги на вулицях Івана Павла ІІ та Бельведерській, а у перспективі – вулиця Пулюя. Також велосмуги можуть бути на Симоненка, Миколайчука та Тролейбусній. А велодоріжку на Набережній з’єднають з іншою на вулиці Мазепи.

Міський голова Руслан Марцінків додав, що Івано-Франківськ повинен ставати велостолицею України, а в цьому році місто прийматиме Всеукраїнський велофорум.

Також читайте про те, наскільки місто пристосоване для людей з інвалідністю.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!