У Франківську відбудеться фестиваль фентезі “Брама”

Сьогодні, 9 жовтня, у Франківську відбулась прес-конференція організаторів фестивалю фентезі «БРАМА».

Всеукраїнський фестиваль «Брама» стане підсумком літературного конкурсу фентезійних оповідань, на який надійшло понад півтисячі робіт українською мовою.

27 та 28 жовтня відбуватиметься фестиваль фентезі. На нього завітають багато гостей, зокрема, відомі українці. Також у нас будуть і зустрічі з письменниками, і майстер-класи, і квести, інтелектуальні ігри та наукові конференції“, – розповідає співорганізатор Людмила Лінник.

Також вона розповідає, що на конкурс оповідань у жанрі фентезі отримано понад 500 робіт і це один із найбільших жанрових конкурсів в Україні. Близько 300  дійшли до фіналу. Кожна робота зашифрована і ніхто до останнього не буде знати автора оповідання.

Читайте також: Книгу про священиків презентували в Івано-Франківську

“Я люблю українську літературу і розумію, що їй потрібна підтримка. Нещодавно в Києві я зрозуміла, що це місто вже не є носієм української мови. Тому почувши, що у Франківську відбуватиметься такий конкурс, я вирішила підтримати його”, – зізнається Оксана Мельник меценат конкурсу фентезійних оповідань.

Фестиваль не є комерційним і покликаний розвивати саме українську літературу зокрема, жанр фентезі.

Степан Процюк, співорганізатор конкурсу, розповів, що він вже перечитав багато оповідань.

Як на кожному конкурсі  – є різні творі. І деякі написані дуже професійно. Були й роботи, які мене здивували, особливо те, що написане на інтелектуальному рівні“, – зізнається Степан Процюк.

Призовий фонд складає 15 тис. гривень, який розділять між собою переможці.

Анатолій Мицкан, організатор фестивалю розповів, що це мав бути маленький конкурс, але коли почали надходити роботи у такій великій кількості, то вирішили робити фестиваль.

Фестиваль буде щорічним і з кожним роком розвиватиметься.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!