У Франківську відбудеться престижна міжнародна боксерська зустріч

Сьогодні, 11 липня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо боксерської зустрічі франківських спортсменів із німецькими.

Змагання відбудуться 13 липня о 19:00 в Муніципальному ФОК (Симоненка, 13). Команда боксерів з Івано-Франківська зустрінеться на рингу з представниками міста Бремен. Відбудеться 8 поєдинків.

“На нас чекає незабутній вечір боксу. Приходьте – і ви не пожалкуєте”, – коротко сказав Віталій Мерінов, організатор заходу та відомий боксер.

Віталій Матешко, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради,  зазначив, що боксерські поєдинки міжнародного рівня вже проходили в Івано-Франківську, і щоразу були видовищними, та закликав побажати успіхів всім учасникам.

“Наші боксери в захваті від гостинності франківців. Ми тут, щоб досягнути цілей і обмінятись досвідом, щоб разом підіймати рівень боксу і йти в майбутнє”, – розповів Генріх Оханян, тренер збірної Німеччини.

Анатолій Мушій, тренер франківської команди, додав, що німецькі спортсмени – стійкі та жорсткі, тож з ними буде непросто. Саме тому, за його словами, українці будуть імпровізувати і дивувати публіку.

Бої будуть проходити між спортсменами різних вікових та вагових категорій. Пари підбиралися так, щоб поєдинки були максимально цікавими і напруженими.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!