У Франківську відкрили спеціальну ігрову кімнату для хворих дітей

Днями вперше в Україні в нефрологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні запрацювала ігрова кімната «Печера лева». Її відкрили за сприяння німецького благодійного фонду «Серце Лева».

За словами головного отоларинголога МОЗ України Василя Поповича, ігрова кімната є особливою. Справа в тому, що вона є малотравматичною, без гострих кутів, з м’яким лінолеумом, натуральним деревом. Все це дозволяє дитині отримати безпечний відпочинок. Схожі відпочинкові куточки, за такими стилями і проектами, знаходяться у найкращих лікарнях Європи, повідомляє прес-служба ІФНМУ.

Вибір розміщення ігрової кімнати випав саме на нефрологічне відділення, адже, як пояснюють в адміністрації медичного закладу, це відділення відповідає усім європейським вимогам.

Як повідомив керівник будівельної компанії Василь Ільків, щоб побачити кімнату в заданому проекті, треба було провести чимало роботи. Щоб не відступити ні на крок від поставленого завдання, багато матеріалу довелось замовляти з-за кордону: столи і стільці – у Польщі, штучний басейн – у Німеччині, спеціальний лінолеум – в Угорщині.

Загалом вартість облаштування такої ігрової кімнати сягнула 290 тисяч гривень.

Читайте також: На Рожнятівщині створять два центри для дітей з особливими освітніми потребами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!