У Франківську виконком планує скасувати 300 містобудівельних умов і обмежень, які видали за Анушкевичуса

«Припиніть забудовувати зелені зони», попросив вчора, 1 березня, міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа перший заступник голови громадської ради з контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонти доріг в місті Івано-Франківську Степан Тимошів.

У відповідь Марцінків повідомив, що на наступну сесію міської ради виноситься рішення про мораторій на будівництво у центральній частині міста. «Я розумію, який буде спротив, – додав мер, – але на сесію 11 березня виноситься таке рішення. Це було у моїй передвиборчій програмі і будемо його розглядати. Інше питання, що будуть потім суди».

За словами міського голови, в Івано-Франківську ще три роки тому видано дуже багато архітектурно-планових завдань.

«А попередники наприкінці видали 300 містобудівельних умов за один останній місяць, – сказав Руслан Марцінків. – А Гайдар (тодішній директор департаменту містобудування та архітектури – ГК) на всі понаставляв печаток!».

Як повідомив мер Івано-Франківська, зараз міська влада на засіданні виконкому відміняє всі ці містобудівельні умови. Втім, це ще не означає, що забудовник там не буде будувати. Адже він піде до суду і може його виграти.

«А ви ж розумієте, що в нас нічого не помінялося в судах, – натякнув на корупцію Руслан Марцінків. – Та й правоохоронні органи стоять не на боці громади, а на боці грошей. Проте те, що в моїх силах я роблю. Тому ми й хочемо заборонити видачу нових містобудівних умов. А от що робити із тими 300?»

Нагадаємо, що на засіданні громадської ради з контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонти доріг в місті Івано-Франківську говорили про роботу таксі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!