У Франківську Євген Баран презентував одразу три книги

Сьогодні, 10 листопада, в Івано-Франківську відбулася презентація книг голови обласної організації НСПУ, заслуженого працівника культури України Євгена Барана «Недописана книга», «Недописана книга. Частина инча», «Говорить Євген Баран».

Подія відбулася в рамках дводенного фестивалю під назвою “Сторінками української книги”.

Презентовані книги незовсім звичного формату, це радше збірки філософських та філологічних думок про оточуючу реальність в контексті війни на сході України, сучасної літератури та особистих стосунків.

Як розповів сам Євген Баран, у цих книгах містяться його записи – “щоденникові медитації та афоризми”.

“Євген Баран може бути самоіронічним, буває суперечливим в літературно-художніх смаках, але він безкомпромісний в питаннях національної ідентичності і в поглядах на українське державництво. «Націоналізм» Дмитра Донцова, «Чорні рядки» Андрія Чайковського, «Від легенд до правди» Лонгина Цегельського, «Щоденники» Євгена Чикаленка, цитати з яких зачитуються, – все це коло зацікавлень Чоловіка, який прагне осягнути причини перманентної бездержавності країни, що ось уже двадцять п’ять років вважається, нібито, незалежною”, – йдеться в рецензії на ці книги, опублікованій на “Буквоїді”.

Читайте також: Зґарди та глінтвейн: У Франківську Власта Власенко та Василь Карп’юк презентували свої книжки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!