У Франківську затвердили оплату за навчання у мистецьких закладах (ЦІНИ)

Сьогодні, 17 серпня, виконавчий комітет міської ради погодив запропонований директорами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів розмір щомісячної плати за навчання.

За словами директора департаменту культури Надії Загорської, майже в усіх містах вже підняли ціни. Тому в Івано-ФраНківську також піднімають вартість оплати, але не набагато.

РОЗМІР щомісячної плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста Івано-Франківська: 1. Гітара – 190 грн. 2. Сольний спів – 190 грн. 3. Фортепіано – 165 грн. 4. Скрипка – 85 грн. 5. Альт, віолончель, контрабас – 60 грн. 6. Народні інструменти – 75 грн. 7. Саксофон – 165 грн. 8. Флейта, кларнет, сопілка – 75 грн. 9. Гобой, фагот – 60 грн. 10. Мідні духові та ударні інструменти – 60 грн. 11. За навчання в дитячій хореографічній школі – 145 грн. 12. За навчання в дитячій художній школі – 100 грн. 13. За навчання в групах, що працюють на засадах самоокупності (2 год. на тиждень) – 180 грн. 14. За навчання в групах, що працюють на засадах самоокупності (3 год. на тиждень) – 270 грн.

ПІЛЬГИ: Звільняються від оплати за навчання на 100%:

1.1. Діти з багатодітних сімей; 1.2. Діти із малозабезпечених сімей; 1.3. Діти-інваліди, яким не протипоказане навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (за висновком медичної комісії); 1.4. Діти-сироти; 1.5. Діти, позбавлені батьківського піклування.

2. Звільняються від оплати за навчання на 100 відсотків: 2.1. Діти, матері яких нагороджені орденом «Мати-героїня»; 2.2. Діти інвалідів та учасників бойових дій, осіб репресованих органами МВС, КДБ і судами за національно-патріотичні, релігійні та інші переконання і дії; 2.3. Діти військовослужбовців дійсної служби, які загинули при виконанні службових обов’язків, або стали інвалідами І-ї чи ІІ-ї групи; 2.4. Діти, тимчасово переселені з території проведення АТО; 2.5. Діти батьків, у яких розмір коштів, що припадають на одного члена сім’ї на місяць, не перевищує розміру мінімальної заробітної плати; 2.6. Особливо обдаровані діти – лауреати міжнародних та всеукраїнських фахових конкурсів (за зайняте І, ІІ, ІІІ місце).

3. Звільняються від оплати за навчання на 50 відсотків: 3.1. Діти батьків-інвалідів праці та загального захворювання І-ї і ІІ-ї групи; 3.2. Діти-напівсироти (при втраті одного з годувальників); 3.3. Особливо обдаровані діти – дипломанти міжнародних і всеукраїнських фахових конкурсів а також переможці обласних та міських фахових конкурсів (за зайняте І, II, III місце).

4. Учні, які навчаються грі одночасно на двох музичних інструментах або навчаються одночасно в двох початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста, вносять плату за навчання за один інструмент (за навчання в одному закладі) в повному розмірі, за другий – в розмірі 50 відсотків, при цьому 100% коштів вноситься за навчання, де встановлена більша плата.

5. При наявності двох і більше учнів з однієї сім’ї, які навчаються в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста, плата вноситься в повному розмірі за одного учня і 50 відсотків – за інших, незалежно від того, навчаються вони в одному чи в різних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста, при цьому 100% коштів вноситься за навчання, де встановлена більша плата.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!