У Франківську завтра очікують на прибуття Ілона Маска

У цю суботу, 22 вересня, в Івано-Франківську очікують на приїзд засновника компанії  TesІa Ілона Маска. Така подія оприлюднена у соціальній мережі під назвою “Ілон Маск у Івано-Франківську!”. Навколо приїзду генія розпочалася жвава дискусія у коментарях. Цю інформацію також поширили центральні ЗМІ. 

У “Gazeta.ua” повідомляють, що зустріч з Маском відбудеться у приміщенні інноваційного центру “Промприлад. Реновація”. Однак на “Промприладі” інформацію спростували.

“Подію організовує київський офіс Electro Future – Електромобілі і сонячні електростанції. Усі питання, які у вас виникають ви можете напрявляти їм. Підтвердження правдивості цієї історії немає. Завтра ввечері в нас справді запланована їхня подія, проте, ми виступаємо лише як подієвий майданчик і не можемо нести відповідальності за організаторів та організацію заходу” , – написала менеджер інноваційного центру “Промприлад. Реновація” Renata Nalysnyk.

В поширеній мережею інформації йдеться, що Ілон Маск  візьме участь у презентації  повної лінійки всіх серійних електромобілів  TesІa – Model 3, Model S, Model X. А також стане героєм рекламного ролика для франківського автосалону, про це повідомляють на офіційній сторінці салону “ElectroCars“.

До теми: На Прикарпатті з’явилась школа імені “святого Ілона Маска”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!