У Франківську збудують нове приміщення католицької школи-гімназії

Слідуючи наказу Христа «йти і навчати усі народи» та розуміючи важливість формування зрілої особистості, а також маючи за зразок діяльність Церкви у сфері освіти у Західній Європі, Івано-Франківська Архієпархія намагається перейняти відповідальність у формуванні зрілої і освіченої особи, працюючи задля розвитку Католицької школи святого Василія Великого у м. Івано-Франківську.

На сьогоднішній день вона є єдиним католицьким навчальним закладом для дітей та молоді в нашій Архієпархії та в Івано-Франківській області. Завдяки численним благочинцям і жертводавцям, відреставрована та оснащена сучасним обладнанням будівля школи у м. Івано-Франківську по вул. Шевченка, 11 була відкрита у 2014 р. Завдяки цьому понад 400 школярів отримали відповідні умови для навчання. На освяченні школи були присутні численні гості, серед яких колишній посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні д-р Крістоф Вайль.

Основною місією нашої школи є навчання та виховання молодих громадян України на високих принципах християнської моралі при всебічному інтелектуальному та культурному розвитку.

Завдяки своїй хорошій репутації з’являється все більше бажаючих навчатися у школі. Зважаючи на це, та з метою покращення умов навчального процесу, Архієпархіальне управління зводить на території сьогоднішньої школи-гімназії по вул. Шевченка, 11 новий корпус. Він включатиме відповідні великі приміщення їдальні, яка уможливлюватиме усім учням повноцінне харчування протягом обідньої перерви; спортивного залу, у якому школярі матимуть необхідний простір для спортивного розвитку; актової зали, яка є невід’ємною частиною будь-якої школи. У сьогоднішній головній будівлі школи по вул. Шевченка, 11 дані приміщення є неповноцінними, а тому їх створення є необхідною умовою для розвитку школи-гімназії із високим рівнем освітнього, спортивного, культурного та духовного виховання.

Створюючи такі умови, учні отримають всебічний розвиток, який сформує чесних, відкритих та справедливих людей, що не дозволяють собі діяти всупереч сумлінню. Саме такі освічені громадяни нашої держави зможуть розбудувати вільну та процвітаючу Україну.

Нагадаємо, У Коломиї відкриють християнський дитячий садочок

thumb-1-426a5e253131f7f8e74d5f70f6d2414c thumb-thumb-2-4e5870285b4619247e298fb5c423501f-62a5e5b9fa2c40ab0b61781dd379ccf4

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!