У Франківську жінці стало зле під час подорожі, але медсестри на автостанції не було

Днями в Івано-Франківську на автостанції № 2, що на Пасічній жінці стало погано. Проте ніхто не зміг надати їй допомогу, адже чергової медсестри у них нема. Зауважимо, що саме з цієї станції курсують автобуси на різні напрямки, в тому числі й на міжнародні рейси.

Про те, що їй стало погано у соцмережі написала франківка Оксана Соболик.

«Подібна ситуація може трапитись з кожним. Два дні тому  у мене дуже різко піднявся тиск, поки я їхала в маршрутці на АС №2. Зробивши кілька кроків, я зрозуміла, що не відчуваю половини свого обличчя і половини стопи правої ноги. Я дошкандибала до приміщення автобусної, зайшла в диспетчерську і попросила медсестру. 
А Медсестри там НЕМАЄ!», – пише розлючена Оксана.

Жінка додала, що допомогу отримала в аптеці.

«Диспетчер порадила мені піти до аптеки за шлагбаумом при виїзді з АС. Зібравши в кулак рештки сил, я дошкандибала і туди. Дівчина, яка там працювала, миттєво надала мені допомогу. Кожні 10 хвилин  вона слідкувала за моїм тиском і заспокоювала мене, поки за мною не приїхали родичі», – додала вона.

Оскільки пост актуальний і в такій ситуації може опинитися кожен, то повідомлення набрало сотні коментарів та поширень.

Начальник Івано-Франківського обласного підприємства автобусних станцій Віталій Запухляк “Галицькому кореспонденту” пояснив, що присутній на автостанції медсестри не передбачена законодавством, і “ніде в Україні медпрацівиків на австостанціях нема”. Хоча погодився, що можливо їх присутність і потрібна.

Нагадаємо, на вулиці Івано-Франківська виїхали нові комунальні автобуси

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!