У Франківську зібралися кращі соціологи країни в рамках Школи молодого автора

1 лютого в центральному корпусі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося урочисте відкриття Школи молодого автора в галузі соціології.

Впродовж п’яти днів на базі університету відбудеться Школа молодого автора, яка зібрала кращих соціологів країни. Захід проводиться  за підтримки Соціологічної асоціації України, до якого цьогоріч долучився також Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

IMG_0254 (2)

Варто зазначити, що у рамках Школи молодого автора планується проведення майстер-класів вітчизняних соціологів з підготовки, редагування, оформлення та презентації наукових текстів.

Власне, планується проведення сім майстер-класів з таких проблем: написання та редагування наукової статті; автореферат дисертації як специфічний науковий жанр; подання та супровід наукових статей в українські та зарубіжні соціологічні видання; техніки наукового етикету та наукової етики в різних жанрах наукового тексту.

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда під час відкриття наголосив на тому, що відкриття школи в університеті має велике значення для ВУЗу, адже соціологи будуть визначати, чого потребує суспільство і доносить цю інформацію до влади, яка, своєю чергою, коригує відповідно до цього свої рішення.

Нагадаємо, згідно з дослідженням соціологічної групи “Рейтинг”, проведеним у Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську та Хмельницькому абсолютній більшості населення подобається жити у своїх містах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!