У Франківських навчальних закладах готуються до початку навчального року

За літній період в дев`ятьох Івано-Франківських навчальних закладах уже замінено 148 вікон.  Окрім того, такі ж роботи ведуться ще у двох закладах. У 4 закладах (ЗСШ №3, НВК «Школа-гімназія №3», ДНЗ №3, ДНЗ №29 капітально відремонтують відремонтують санвузли, ще у двох (СШ №5 та ДНЗ №11) – харчоблоки, йдеться на сайті МВК.

Не забуває міська влада і про спортивний розвиток дітей. Зокрема вже завершено роботи з будівництва спортивного майданчика в Українській гімназії №1. Також виготовлено проект для майданчика у 15 школі, ще два – для ДНЗ №35 та ДЮСШ №3 – у процесі розробки.

Ремонтуються і спортивні зали – ведуться роботи у ЗШ №24 та 28, підготовчі роботи ведуться у ЗШ№11.

Також у навчальних закладах міста ведуться й інші капітальні ремонти. Наприклад, у ДНЗ №19 відремонтовано підлоги, у ЗШ№ 21 – завершено ремонт тиру. У НВК «Школа-гімназія №3» вдалося замінити вхідні двері та ін.

Як зазначає міський голова, маленькі франківці повинні вчитися у комфортних умовах.

«Забезпечення якісних та комфортних умов для дітей – наша мета. Адже після літнього відпочинку дошкільнята та школярі повинні повернутися у світлі та оновлені класи. Це те, що ми маємо робити для наших дітей», – зазначив міський голова.

Нагадаємо,  У франківських школах та садках ведуться ремонти

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!