У Галицькому районі запрацювали десять пришкільних таборів

Нещодавно заступниця начальника відділу освіти Галина Кашуба на сесії Галицької районної ради проінформувала про стан про стан харчування, оздоровлення дітей та учнів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Вона розповіла, що у червні 2017 року організовано роботу  пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням та наметового містечка при спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСШ.

Відпочило 480 учнів, з них: 3 дитини сироти; 47 дітей з багатодітних сімей; 8 дітей учасників АТО; 1 дитини з обмеженими фізичними можливостями; 19 дітей з малозабезпечених сімей. Вартість харчування учня в пришкільному таборі – 12 грн,у наметовому містечку -30 грн.

Табори працювали у чотирьох напрямах: художньо-естетичному (Дубовецька, Тустанська, Залуквянська імені Іванни Блажкевич, Комарівська ЗОШ І-ІІІ ст., МАНР), еколого-натуралістичному (Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ст.), пізнавально-розвивальному (Задністрянська ЗОШ І-ІІІ ст.), мовному (Галицька  І-ІІІ ст.№1 імені Ярослава Осмомисла, Галицька гімназія, Бовшівська ЗОШ І-ІІ ст.) Впродовж зміни учні побували на екскурсіях в м. Львів, м. Тернопіль, м.Кам’янець-Подільський, відвідали історичні місця Галицького краю.

29 травня 2018 року розпочато роботу пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням у 10 закладах загальної середньої освіти (420 дітей). Табори працюють  по напрямках: художньо- естетичний(Дубівецька, Тустанська, Залуквянська імені Іванни Блажкевич, Комарівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів), еколого-натуралістичний (Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), пізнавально – розвивальний (Бринська ЗОШ І-ІІ ступенів, Вікторівська, Дорогівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),мовний(Галицька №1 імені Ярослава Осмомисла, Галицька гімназія).

З 1 червня 2018 року розпочав роботу табір в наметовому містечку с. Темерівці. Планується три табірні зміни (60 дітей).

Режим роботи таборів – 6 годин, 8.00 до 14.00 год. Ціна харчування – 20 грн. в пришкільних таборах, та  50 грн.- в наметовому містечку с.Темерівці.  До роботи в таборах залучені педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти.

У пришкільних таборах відпочинуть 5 дітей – сиріт, 14 напівсиріт, 127 дітей з багатодітних сімей, 59 – з малозабезпечених сімей, 24 дітей учасників АТО, 4 дітей з особливими потребами.

При підготовці до літнього оздоровлення дітей в закладах загальної середньої освіти, де  функціонують пришкільні табори, проведені організаційні заходи щодо покращення умов харчування дітей, зокрема. В Дорогівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів за сприянням голови сільської ради  закуплений посуд  для шкільної  їдальні. Існує потреба в придбанні холодильника та ремонту плити у Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, заміні плити у Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, оновленні ліжок та постільної білизни,придбанні пральної машини в наметовому містечку села Темерівці.

Раніше “Галицький кореспондент” писав, що в організації харчування школярів існує ряд проблем. Зокрема, відсутність протічної води, брак кухарів та посуд. який не відповідає санітарним нормам.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!