У Городенці відремонтують вулицю Степана Бандери

У зв’язку із чисельними зверненнями жителів Городенки щодо проблемної ділянки дороги на вулиці Степана Бандери, голова райдержадміністрації Роман Жичицький спільно з комісією за участю в. о. міського голови Любомира Музички, заступника міського голови Романа Григоріва, керівника ТЗОВ «Шляховик» Василя Симчича та директора водоканалу Юрія Яреми виїхали для ознайомлення із ситуацією щодо стану дорожнього покриття, яке потребує негайного ремонту.

Слід зазначити, що у 2016 році з державного бюджету для проведення капітального ремонту водогону на даній вулиці було виділено 1 мільйон гривень. Першочергово було вирішено закрити люками каналізаційні колодязі та  вибірково підсипати дрібним щебнем проблемні місця проїзду автотранспорту.

З 1 вересня до капітального ремонту  даної ділянки дороги приступить ТЗОВ «Шляховик».

Також на  пропозицію депутата обласної ради Андрія Левковича Кабінет міністрів України  видав розпорядження від 11 травня 2017 року № 310-р щодо виділення на капітальний ремонт 1 мільйон гривень.

Своєю чергою, Любомир Музичка запевнив, що депутати міської ради розглянуть можливість про виділення коштів задля співфінансування ремонту даної дороги із міського бюджету.

Нагадаємо, Франківські комунальники розрили щойно відремонтовану вулицю Ленкавського

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!