У Івано-Франківську депутати переконані, що автономне опалення – це не вихід

Під час обговорення питань на бюджетній комісії 24 грудня згадали і про опалення. Відтак депутат Сергій Палійчук запропонував вивчити питання щодо переходу багатоповерхівок на автономне опалення.

«А що ж робити з тими, які не мають технічної можливості приєднатися?», – запитав його голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв. «Компенсувати якось», – відповів Палійчук.

Це не переконало Онуфріїва. Він зауважив, що Польща навпаки повертається до централізованого опалення. А заступник міського голови Богдан Білик додав: «Та весь світ повертається».

«Польща навіть дахові котельні від’єднує і повертається до теплоцентралі, тому що економіка у теплоцентралі вища», – сказав Роман Онуфріїв.

Його підтримав Петро Шкутяк. Мовляв, слід добре вивчити це питання. Каже, тільки багаті країни дозволяють собі центральну систему опалення, яка є у нас. А бідні – мають індивідуальне і «це їх ще більше заганяє». «Тільки їх треба довести до рівня, щоб ціна і якість були нормальні», – сказав Шкутяк.

IMG_0135

Зауважимо, що і Роман Онуфріїв, і Петро Шкутяк, які виступають за централізоване теплопостачання, ним не користуються, адже живуть у приватних будинках.

 

Нагадаємо, що економічний і соціальний розвиток Івано-Франківська матиме п’ять пріоритетів.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!