У Калуші діти гуляють по даху напівзруйнованої ратуші

У Калуші викладачів навчальних закладів просять провести виховну роботу з дітьми та розповісти про небезпеку перебування у покинутих будівлях. Причиною стало те, що школярі, зокрема в урочний час, гуляють по напівзруйнованій старій ратуші.

“Звертаємо Вашу увагу, що у покинутій будівлі старої ратуші, яка перебуває в аварійному стані, часто можна побачити дітей, які вільно гуляють по напівзруйнованому даху, іноді і в урочний час, ризикуючи власним життям. Працівниками служби у справах дітей, МФ «Калуська міська варта», поліцією проводяться щоденні рейди та профілактична робота з дітьми”,повідомляє Калуська міська рада.

        Місцева влада звернулася до батьків та класних керівників навчальних закладів міста з проханням провести роз’яснювальну роботу серед дітей про небезпеку перебування у напівзруйнованих та покинутих будівлях задля  уникнення нещасних випадків.

Нагадаємо, нещодавно у Франківську дівчина вистрибнула з вікна багатоповерхівки і вижила. Згодом вона опублікувала у соцмережі повідомлення, у якому розповіла про нещасний випадок та спростувала чутки про самогубство. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!