У Калуші для дитини-сироти виділили 80 тис. гривень

На засіданні Координаційної ради з питань дітей під головуванням заступника міського голови Любові Максимович йшлося про завдання та заходами, що передбачені міською цільовою «Програмою соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2020 роки», відповідальним за виконання якої є служба у справах дітей.

Зокрема, начальник служби у справах дітей Калуської міської ради Леся Дзундза поінформувала присутніх, що у рамках зазначеної програми, на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також  осіб з їх числа на 2017 рік  закладено 100 тис. гривень з обласного та 80 тис. — із місцевого бюджету, інформують Вікна.

Минулого року за кошти міського та обласного бюджету було придбано однокімнатну квартиру для братів Ігоря та Володимира Патерусів з Калуша.

Брати завжди мріяли про власне житло, адже кімната в гуртожитку, якою вони володіли, була загальною площею 12 кв. метрів.

Нагадаємо, Прикарпатська журналістка Оксана Квасишин потребує 60 тисяч євро на хіміотерапію.