У Калуші думали, як зробити місто цікавим для туристів

14 червня в Калуші відбувся круглий стіл за участі посадовців, підприємців, волонтерів та активістів, які займаються сферою туризму.

“Як ми бачимо, тенденція по відвідуваності Калуша гостями, екскурсантами і туристами росте. Адже місто відвідала велика кількість людей, тож ми вирішили зайнятись питанням гостинності міста”, – розповів Віктор Павлів, головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції.

Учасникам круглого столу запропонували долучитись до створення туристичного довідника «Калуш туристичний». Вони обговорили найбільш актуальні питання – ранкова кава і сніданки у місті, створення на “Калуському броварі “музейно-культурного комплексу пивної історії в Калуші, відсутність деяких готелів, мотелів, помешкань у системі інтернет-бронювання житла Booking.com тощо.

Головою культоролічного центру «Бойківщина», старшим науковим співробітником меморіального музею «Калуська в’язниця» Богданом Яневичем,  художниками Мирославом Гаталевичем та Ігорем Бойковичем було запропоновано елементи реконструкції колишньої Замкової вулиці, нині вулиця Січинського.

Науковий співробітник меморіального музею «Калуська в’язниця», екскурсовод Олег Відливаний запропонував  екскурсоводу, який проводить екскурсію старою частиною Калуша, одягати одяг того часу і придбати озвучення.

На круглому столі також було багато цікавих проектів та пропозицій, які були враховані організаторами.

Нагадаємо, У Калуші “знайшли” понад 12 кілометрів мереж

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!