У Калуші госпіталізували хворого чоловіка, який повернувся з Німеччини

Сьогодні у приймальне відділення Калуської ЦРЛ звернувся пацієнт, який 27 лютого повернувся з Німеччини.

29 лютого він відчув погане самопочуття, підйом температури до 38 градусів, повідомила заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, пишуть “Вікна”.

“Сьогодні зранку хворий поїхав на автобазар. Але о 10:30 звернувся до медиків із кашелем, нудотою, дискомфортом у грудній клітці. За попереднім діагнозом у нього грип. Однак, враховуючи недавнє повернення хворого з-за кордону, працівники діяли за оперативним планом запобігання поширення коронавірусу. Хворий знаходиться на лікуванні в боксованому приміщенні інфекційної лікарні. Забрані всі вірусологічні аналізи та скеровані в обласну вірусологічну лабораторію. До доби очікуємо результат. 
За даними епідеміологічного анамнезу, чіткої вказівки, що хворий мав контакт з коронавірусом немає. Однак, ми вирішили перестрахуватись”, – каже Кінаш.

Також вона радить:

1. Якщо ви захворіли, подзвоніть перш за все сімейному лікареві. Він оцінить ситуацію і дасть рекомендації.
2 Не відвідуйте місця масового перебування людей – ви ж можете заразити інших.
3. На території міста Калуша та Калуського району стаціонарним закладом, який надає допомогу хворим з ознаками грипу, ГРВІ чи іншої інфекції визначено інфекційне відділення Калуської районної лікарні ( Каракая, 25).

“Прошу всіх звертатись туди. Це зроблено для того, щоб не занести інфекцію у великий стаціонар в Підгірки, де знаходяться хірургічні відділення, пологовий будинок”, – наголошує Наталія Кінаш.

До теми:в Івано-Франківську з температурою госпіталізували жінку, яка повернулася з Італії

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!