У Калуші хочуть створити школу воротарів

ФК “Калуш” зробить ставку на воротарів. У місті не лише беруться тренувати своїх голкіперів, але й мріють створити школу воротарів.

Такими амбітними планами поділився гендиректор ФК “Калуш” Юрій Касіянчук. Напередодні старту нового футбольного сезону він разом із головним тренером команди Василем Маликом поділився планами на сезон, розповів про зміни в тренерському та командному складі, а також про стосунки з владою міста, пишуть “Вікна”.

Помічником головного тренера в цьому сезоні буде Петро Лесів, який у попередньому сезоні очолював команду, що виступала в чемпіонаті області. Опріч того, у клубі з’явилася і зовсім нова посада — тренер воротарів. Її отримав Станіслав Долуденко, який тривалий час співпрацював із ФК “Карпати” та виховав уже чимало талановитих воротарів, які навіть залучалися до збірної України.

“Кваліфікованих воротарів потребує не лише наша, а й інші команди. Ми сподіваємося спочатку охопити дітей ДЮСШ, наших дитячих команд, а згодом — розширитись і по району. Можливо, вдасться створити навіть своєрідну академію воротарів, щоб ті діти, які захочуть розвиватися, мали таку можливість у Калуші”, – ділиться планами Юрій Касіянчук.

Читайте до теми: Івано-Франківськ чи Біла Церква? Як зіграли франківці із “Арсенал-Київщиною”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!