У Калуші на день Молоді демонстрували новий вид спорту – хортинг

В рамках Дня молоді у міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка відбулася спортивно-військова локація.

Тут свою майстерність продемонструвала показова група калуської секції Івано-Франківської обласної федерації хортингу (керівник — Сергій Демчук), інформують“Вікна”.

Юні бійці вразили рівнем володіння цим видом спортивно-бойового мистецтва.

Хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Ідея виникнення хортингу як комплексної системи самовдосконалення особистості заснована на фізичному, морально-естетичному і духовному вихованні, нерозривно пов’язана з відродженням давніх народних традицій. Хортинг — це вид бойових єдиноборств, де оцінюється ударна і кидкова техніка, атака і захист, де карають за боягузтво і заохочують за сміливість.

Також з неймовірною цікавістю спостерігали і діти, і дорослі за дійством із запахом пороху, яке організували бійці роти поліції особливого призначення Головного управління національної поліції в Івано-Франківської області. Калушани почули про зброю, якою користуються сьогодні спецслужби, а також отримали змогу приміряти каски та чималої ваги бронежилети.

Усі охочі мали нагоду повправлятись у складанні навчальної зброї, зокрема автомата Калашникова.

Повну програму відзначення у місті Дня молоді можна прочитати за посиланням.

О 20.00 у міському парку також запланована культурно-мистецька локація, а о 22.00 — молодіжна дискотека.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!