У Калуші оголосили тендер на берегоукріплення річки Сівка

20 березня управління будівництва і розвитку інфраструктури (далі – УБРІ) Калуської міської ради в системі державних закупівель Prozorro оголосило тендер на проведення берегоукріплення річки Сівка на території міста.

Вартість будівельних робіт становить 1,9 млн гривень.  Пропозиції на участь в тендері можна подавати до 8 квітня. Аукціон очікується з 10 квітня.  Строк виконання робіт – до грудня 2019 року, інформують “Вікна”.

Проект передбачає очищення каналу річки, укріплення дна і схилів залізобетонними плитами, а також укріплення відкосів георешіткою. За проектом, берегоукріплення буде проводитися по обидва боки від моста на проспекті Лесі Українки – від вулиці Сівецької (поблизу управління Пенсійного фонду) до моста на вулиці Чорновола.

Нагадаємо, минулого року міська рада профінансувала виготовлення проектно-кошторисної документації за цим проектом. Виконувало проект ТОВ «Проф-груп», його вартість склала понад  112 тис. гривень.

Роботи з берегоукріплення річки Сівка на території міста передбачені програмою охорони навколишнього природного середовища Калуша до 2020 року. На 2019 рік з міського бюджету заплановане фінансування на берегоукріплення річки Сівка в розмірі 2,5 млн гривень. Як пояснив начальник УБРІ Богдан Грущакна тендері вартість реалізації проекту є суттєво меншою, оскільки саме таку суму (1,9 млн гривень) затвердила експертиза проекту.

Читайте також про нелегальне сміттєзвалище між селами Різдвяни та Німшин, які належать до Старомартинівської сільської ради та розташовані між лісом і Дністром.

До слова, торік УБРІ провело два успішні тендери. Зокрема, з виготовлення проектно-кошторисної документації з ліквідації джерел забруднення підземних вод та рекультивації порушених земель на території об’єктів колишнього Калуського калійно-магнієвого виробництва: при стартовій ціні 2,7 проект виготовили за 1 млн 850 тис. гривень. Ще один тендер відбувся у січні минулого року — з реконструкції фонтану на площі Героїв. Від цього тендеру економія була незначною: при стартовій ціні 2 млн 770 тис. гривень, переможцем стало ПП «Еліт Україна» з пропозицією 2 млн 746 тис. гривень.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!