У Калуші право на пільгові медикаменти мають близько 25 тисяч людей

На наступний рік міська влада Калуша планує закласти для Центру з надання первинної медико-санітарної допомоги 1,6 млн гривень на пільгової медикаменти. При цьому фінансування пільгових медикаментів для дорослих залишиться на минулорічному рівні – 1,2 млн гривень.

А от на дітей асигнування суттєво зростуть – з 120 тис. гривень (за інформацією Калуської ЦРЛ. – Авт.) у 2017 році до 400 тис. гривень у наступному. Попередньо планувалося виділити на пільгової медикаменти для дітей 265 тис. гривень, але за наполяганням головного лікаря ЦПМСД Михайла Гаврилишина, суму збільшили, інформують “Вікна”.

На засіданні бюджетної комісії у четвер йшлося про те, що фінансування пільгових медикаментів – це прірва. Повноцінно їх не здатен забезпечити жоден бюджет. Так, згідно із законодавством, право на пільгові медикаменти мають 18 категорій громадян. У Калуші – це близько 25 тис. людей.

Як повідомив Михайло Гаврилишин, зі 100 тис. гривень на пільгової медикаменти на місяць, 30-40 тис. гривень іде на наркотичні засоби для онкохворих, решту – розподіляються між іншими категоріями пільговиків.

Читайте також: В ІФНМУ влаштували свято для кращих студентів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!