У Калуші створюють нове комунальне підприємство – «Калуська ТЕЦ-нова»

Відповідний проєкт рішення Калуської міської ради 6 серпня оприлюднено на офіційному сайті органу місцевого самоврядування. Його планують розглянути вже цього місяця, пишуть “Вікна”.

Згідно з проєктом рішення, міська рада утворить комунальне підприємство «Калуська теплоелектроцентраль-нова», а також затвердить його статут.

Після реєстрації статуту фактично буде завершено процес переходу державного підприємства у комунальну власність громади міста.

22 травня Кабінет міністрів України прийняв рішення про передачу цілісного майнового комплексу Калуської ТЕЦ у власність територіальної громади міста Калуша. Станом на 6 серпня, як повідомив у коментарі «Вікнам» начальник управління комунальної власності міськради Олександр Челядинпроцес передачі та оформлення права власності на майновий комплекс теплоелектроцентралі за територіальною громадою міста ще не завершено.

Також минулого тижня Міненерго запустило процедуру ліквідації державного підприємства «Калуська ТЕЦ-нова»: 31 липня видано наказ «Про припинення ДП «Калуська ТЕЦ-нова». Згідно з документом,  ДП «Калуська ТЕЦ-нова» припиняється шляхом ліквідації у зв’язку з передачею цілісного майнового комплексу у власність громади міста Калуш.

Читайте також: Зарплата від 7 до 10 тисяч на руки: франківське підприємство шукає працівників

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!