У Калуші ЗОШ №10 отримала дві інтерактивні дошки та проектор

Виконавчий комітет Калуської міської ради дав дозвіл на передачу матеріальних цінностей, придбаних з Фонду на виконання депутатських повноважень та повноважень міського голови, на суму понад 61 тисячу гривень.

Депутатський фонд — це зарезервована за кожним депутатом сума в бюджеті. Якщо решту коштів витрачають за рішеннями сесій і виконкомів, то цими грошима депутат може розпоряджатися на власний розсуд. Щоправда, використання депутатського фонду строго регулюється законодавством, і тому кошти не можуть йти на потреби самого депутата.

 Майже на всю суму в ЗОШ №10 було придбано дві інтерактивні дошки і проектор, загальна вартість яких склала 51 470 тис. гривень.

Керуюча справами Мар’яна-Божена Постоловська під час засідання виконкому повідомила, що на решту коштів було придбано борцівки для громадської організації “Дитячо-юнацький борцівський клуб “Кузня чемпіонів””, а також десять електронних шахових годинників для позашкільного навчального закладу “Кімната школяра”, пишуть “Вікна”.

Минулого року депутатський фонд у Калуші зріс з 20-ти до 35-ти тисяч гривень. Цьогоріч його знову збільшили. Відтак кожен із депутатів міської ради має у розпорядженні 50 тис. гривень. Загалом депутатський фонд складає 1,8 млн гривень. Фонд міського голови зараз становить 250 тис. гривень.

Читайте також: Школа стає ближчою. Нова реформа в освіті передбачає не тільки 12-річну програму навчання, а й ліквідацію спеціалізованих шкіл.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!