У Коломиї літні танцюристи встановили рекорд України

На Коломийщині встановили новий танцювальний рекорд України. Танцюристи, яким за 50 безперервно танцювали 6 годин. У марафоні взяли участь 28 людей віком старші 50 років, найстаршій учасниці танцювального рекорду – 80. Танцювали також учасники в інвалідних візках.

Про цей яскравий рекорд розповіла Анна Крисюк, представниця “Книги рекордів України”.

“Найстаршій учасникі – 80 років. Наймолодшій – трохи більше 50. Переможниці розділили 50 тисяч всі інші учасники і навіть гості отримали цінні подарунки. Нас найбільше вразила жінка на інвалідному візку, вона дуже хотіла перемогти, щоб встановити у своєму домі пандус, вона і отримала грошову нагороду, бо була дуже активна. Люди боролися за приз, не зважаючи на втому і поради лікарів, не хотіли покидати танцпол”, – розповідає Анна Крисюк.

Однією з цілей заходу була також допомога будинку перестарілих, з якого власне сам ініціатор рекорду і фестивалю танцю для тих кому за 50 – Микола Кукурба. 

Читайте також: 1200 танцюристів: на Коломийщині встановили рекорд України
Після шестигодинного танцювального батлу, за рішенням організаторів та експертів книги рекордів України, перемогу здобули Коломиянки – Шарак Оксана та Ярич Лідія , які стали рекордсменами України і розділили грошову винагороду у розмірі 12 тисяч гривень, а також всі учасники отримали безліч призів від Лікарняної каси Прикарпаття .

Анна Гончарова

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!