У Коломиї люди не хочуть сусідства з інтернет-провайдером

Мешканці 30-го будинку, що на вулиці Богуна в Коломиї вимагають, щоб з даху їхньої багатоповерхівки забрали все обладнання, що там знаходиться, повідомляє НТК.

Супутникові антени та потужні кондиціонери належать фірмі «Квант-2». Це провайдер, який здійснює підключення до мережі Інтернет та кабельного телебачення.

У вересні минулого року люди створили ОСББ і першочергово взялися за вирішення питання небажаного сусідства:

“В нас на даху є 11 величезних тарілок, які заважають людям. Вони не можуть спати, а після того, як фірма вони встановила ще два великих кондиціонери, мешканці почали хворіти. Не знаю, чи саме це шкодить, все ще треба дослідити, але договір з нами ніхто не укладав. У 2011 році директора фірми було попереджено, що вони мають демонтувати антени, але цього ніхто так і не зробив”, – розповідає голова ОСББ “Богуна, 30” Уляна Голуб

Проте, директор фірми “Квант-2” Володимир Бєлов, всі претензії мешканців вважає необґрунтованими:

“Під час становлення цього обладнання, ми отримали висновок санітарно-епідеміологічної станції, щодо його екологічної безпеки. Також, відповідно до нещодавніх звернень мешканців, ми провели дослідження від “Укрчастотнагляду”, результати якого показали, що ніякого випромінювання там не здійснюється”, – коментує Володимир Бєлов.

Наразі жителі багатоповерхівки зібрали 100% підписів від мешканців на користь того, щоб обладнання з їхнього будинку таки демонтували.

Детальніше у сюжеті НТК:

Нагадаємо, У Коломиї жителі Чернівців обікрали приміщення на майже півмільйона гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!