У Коломиї встановили меморіальну дошку атовцю, який врятував від загибелі побратимів

Днями в Коломиї на будинку, в якому народився Герой України Тарас Сенюк, встановили меморіальну дошку.

Тарас Сенюк народився 22 червня 1980 року в місті Коломия на Івано-Франківщині. 1997 року закінчив коломийську середню загальноосвітню школу № 6. З дитинства мріяв стати військовим. У лавах Збройних Сил України — з 1997 року. У 2001 закінчив з відзнакою аеромобільний факультет Одеського інституту сухопутних військ. По закінченні військового інституту був направлений до Житомира, повідомляють “Вікна”.

З весни 2014 року перебував у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. 3 червня 2014 року — чергове бойове завдання – знищення укріпленого опорного пункту терористів у Семенівці, на околиці міста Слов’янськ. Тактична група прийняла бій.

Сенюк Тарас Михайлович загинув 3 червня 2014 року в бою від кулі снайпера. Завдяки чітким і вправним діям врятував від загибелі особовий склад і не допустив втрати озброєння та військової техніки.В Коломиї залишились мати Наталія Сенюк і брат, в Житомирі — дружина Ольга  та донька Єлизавета.

Нагороди Героя: звання « Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно). Медаль «Захиснику Вітчизни», відзнаки Міністерства оборони України, медалі США та НАТО за участь у бойових діях під час Іракської та Балканської кампаній.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!